Maksymalizacja działań oprogramowania.

Kilka szczegółowych informacji o naszej firmie

Software Test Group to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się weryfikacją oprogramowania dla systemów wbudowanych. Nasza oferta obejmuje zewnętrzne testy oprogramowania oraz profesjonalne doradztwo w zakresie procesów testowania. Nasi inżynierowie pracują w oparciu o najnowsze standardy takie jak IEC61508, ISO26262 oraz AutomotiveSPICE. Testowanie oprogramowania wykonujemy na każdym etapie tworzenia oprogramowania, co poprawia jego jakość, zwiększa wydajność oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia błędów u klienta.

Software Test Group zatrudnia doświadczonych inżynierów posiadających wieloletnie doświadczenie w testowaniu i debugowaniu systemów wbudowanych (Embedded Systems). Na swoim koncie mamy realizację wielu projektów zagranicznych m.in. dla takich marek jak: Audi, Bosch, Porsche, Toyota, Honda, VW, BMW, Liebherr, IFM, GM, Volvo. Naszą pracę możemy wykonywać u klienta lub zdalnie z naszych oddziałów w Polsce. Weryfikujemy kod dla naszych klientów na różnych poziomach i przy użyciu różnych narzędzi. Nie musisz się martwić jakich narzędzi masz użyć, zrobimy to za Ciebie!

Nasz zespół wyróżnia pasja, z jaką podchodzimy do realizowanych projektów i zadań. W pracy wykorzystujemy swoje doświadczenie, kreatywność i wiedzę techniczną, dzięki czemu nasi klienci otrzymują usługi na najwyższym poziomie. Cenimy sobie satysfakcję klientów, dlatego nawiązując współpracę, stawiamy na wzajemne zaufanie, wysoką jakość dostarczanych usług oraz efektywność wykonywanych testów co pozwala na utrzymanie długotrwałej współpracy.

Zapraszamy do współpracy :-)

 

 

Chcesz zweryfikować swoje oprogramowanie i ustrzec się błędów w późniejszej fazie ?

Zrobimy to za Ciebie, zostaw nam swój adres e-mail.

Audi
Bosch
Porsche
Honda
VAG
BMW

Skontaktujemy się z Tobą.

Zostaw nam swój adres e-mail